Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2014

By   28 października 2014

Zapraszamy do odwiedzenia Podkarpackich Spotkań Edukacyjnych 2014.

Miło nam poinformować, ze w dniu 19 listopada 2014 odbywać się będą Podkarpackie Spotkania Edukacyjne – DĘBICA 2014

Miejsce spotkań: Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy, ul. Ogrodowa 20

Ekspozycje wystawiennicze dla zwiedzających czynne w godzinach od 9-tej do 13-tej.

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych do odwiedzenia targów. Skorzystajcie z szansy bezpośredniego kontaktu z uczelniami, które przygotowały dla Was profesjonalną ofertę. Będziecie mogli rozmawiać z pracownikami i studentami poszczególnych uczelni. To najbardziej wiarygodne źródło, pytajcie o wszystko: zasady rekrutacji, warunki studiowania, zakwaterowanie – domy studenckie, stypendia, wymianę studencką z uczelniami zagranicznymi. Przekonacie się o słuszności podjętej już decyzji o wyborze uczelni, bądź też poszukacie innej. Jest jeszcze czas na korektę swoich planów pod kątem przyszłego kierunku studiów jak i wyboru przedmiotów branych pod uwagę przy rekrutacji. W profesjonalnie przygotowanych stoiskach ze swoją ofertą czekają na Was pracownicy działów promocji oraz studenci poszczególnych uczelni.

 

Do zobaczenia na Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych DĘBICA 2014.

 

Patronat Honorowy: Starosta Powiatu Dębickiego

Patronat Medialny:

www.kierunkistudiow.pl

www.pomaturze.pl

Organizator:

www.tetrix.pl

DEBICA