Konferencja „Twoje zdrowie jest potrzebne Twoim bliskim”

By   27 października 2014

17 października 2014 r. w Urzędzie Miasta Dębicy odbyła się konferencja „Twoje zdrowie jest potrzebne Twoim bliskim”, w której wzięła udział młodzież klasy 2a, 2r, 3rg wraz z pedagogiem panią Teresą Nurkowicz. Konferencję zorganizowało Stowarzyszenie Europa Donna w związku z obchodami „Breast Health Day” Uczestnicy konferencji mieli możliwość wysłuchania wykładu dr Bogusława Gawlika „Na raka piersi można nie zachorować. Raka piersi można wcześnie wykryć. Raka piersi można wyleczyć.” Prezes Fundacji SOS Życie pani Łucja Bielec przekazała informacje na temat statystyki przeprowadzonych na terenie województwa podkarpackiego badań mammograficznych i cytologicznych. Ponadto Prezes Fundacji Stowarzyszenia Europa Donna pani Anna Mazur wygłosiła prelekcje na temat działalności Fundacji.

DSC_0418 DSC_0407 DSC_0398 DSC_0397 DSC_0396 DSC_0374 DSC_0371 DSC_0364