Poetycki laur dla uczennicy klasy II rg – Katarzyny Grych

By   29 czerwca 2014

Uczennica klasy II rg – Katarzyna Grych – po raz kolejny potwierdziła swój liryczny talent. Tym razem twórczość poetycka młodej literatki z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy zyskała aplauz jury Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Dla Uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych oraz Wychowanków Pracowni Domów Kultury w Całej Polsce – „Dom, Miłość, Rodzina – utrata tych wartości to bezdomność”. Katarzyna Grych zyskała wyróżnienie w grupie uczniów szkół licealnych. Warto w tym miejscu przypomnieć, że w ubiegłorocznej edycji tego konkursu Kasia również odniosła sukces, plasując się na konkursowym podium! Nie po raz pierwszy nasza uczennica swoim bogatym dorobkiem poetyckim potwierdza sens słów poety, Władysława Broniewskiego:

Nie wiem, co to poezja,
nie wiem, po co i na co,
wiem, że czasami ludzie
czytają wiersze i płaczą…

Życzymy dalszych sukcesów!

Anna Szela – Giza

wyniki