POŻEGNANIE ABITURIENTÓW 2023

By   28 kwietnia 2023

W czwartek 27 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy odbyło się uroczyste  pożegnanie abiturientów. Uroczystości zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas IV rozpoczęły się  mszą świętą w kościele pod wezwaniem Ducha Świętego.

Po powrocie do szkoły głos zabrał Dyrektor pan Krzysztof Górecki.  Skierował  wiele ciepłych, pełnych troski słów do maturzystów, życzył im powodzenia na egzaminach maturalnych i  sukcesów na kolejnych etapach życia.

W czasie uroczystości zostali nagrodzeni abiturienci, którzy zakończyli szkołę z wyróżnieniem, odznaczali się swoim zaangażowaniem w życie szkoły – poprzez udział w zawodach, działalność charytatywną czy honorowe oddawanie krwi.

Największym wydarzeniem i zaszczytem było wręczenie uczniowi klasy IVLC– Dominikowi Rau statuetki „Primus Inter Pares”. Wrażenie na wszystkich zrobiły fanfary, które zabrzmiały podczas wręczania Statuetki.

Po zakończeniu części artystycznej młodzież klas IV udała się na ostatnie spotkanie ze swoimi wychowawcami. I to właśnie w klasach przyszedł czas na odbiór świadectw, gratulacje, podziękowania, wspomnienia i łzy.

Życzymy Wam dobrego wyniku na egzaminie, spełnienia marzeń, żebyście wybrali właściwą ścieżkę w życiu i doszli do wybranego celu. Korzystajcie z życia, żeby potem niczego nie żałować! Żegnamy Was, słowami piosenki „Szczęśliwej drogi już czas..”. Obyśmy znów się spotkali!