Wyróżnienie Wiktorii Madej na V Powiatowym Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Polski my Naród….”

By   18 kwietnia 2023

Był kiedyś inny świat”- takimi słowami z utworu ”Miasto” rozpoczęła swój występ Wiktoria Madej z klasy 4R1 na V Powiatowym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Polski My Naród” zorganizowanym 14.04.2023 r. przez Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej- Curie w Pustkowie-Osiedlu, Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz Centrum Kultury i Bibliotek  Gminy Dębica w Pustkowie-Osiedlu. Najpiękniejsze utwory o tematyce powstańczej, powstałe w różnych okresach dziejów Polski, prezentowane były przez ponad 40 młodych wykonawców z okazji 160 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Utwór zaprezentowany przez Wiktorię nawiązywał do wydarzeń, które miały miejsce podczas Powstania Warszawskiego. Emocjonujący występ naszej uczennicy zasłużył na wyróżnienie przez jury. Naszą szkołę reprezentowała również debiutująca Nikola Kuźniar z klasy 1R, która zaśpiewała utwór pt „Dziewczyna z granatem”.

Wielkie brawa dla naszych uczennic za zaangażowanie, ciężka pracę i przepiękne występy!

NIKOLA WIKTORIA

 

Marta Cabaj