Olimpiada Statystyczna

By   16 listopada 2022

Szanowni Państwo!

Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne jest organizatorem VII edycji Olimpiady Statystycznej, której celem jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki,
w obszarze analiz społeczno-gospodarczych.

Mamy przyjemność poinformować, że 9 listopada o godz. 11.00, jedenastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w etapie szkolnym olimpiady i osiągnęło bardzo dobre wyniki: Tomasz Żak, Paweł Pyziński, Igor Pas, Maksymilian Łączak, Mateusz Smoleń, Katarzyna Derlęga, Martyna Kozik, Paweł Pragłowski, Zuzanna Wojciechowska, Natalia Jarząb, Sylwia Kmiecik.

Do II etapu zakwalifikowało się trzech uczniów z największą ilością punktów:

Tomasz Żak – 4b1

Paweł Pyziński – 3bg

Igor Pas – 3bg

 

Dziękujemy wszystkim za udział

Gratulujemy!

Życzymy dalszych sukcesów!

Trzymajcie się ciepło!

20221110_082420