Piłka Nożna Dziewcząt

By   24 maja 2014
Drużyna Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy
wywalczyła trzecie miejsce
w Powiatowych Zawodach w Piłce Nożnej Dziewcząt.
Warto podkreślić, iż był to debiut naszych zawodniczek w tej dyscyplinie sportu na zawodach międzyszkolnych.
Zespoły z naszego powiatu podzielone zostały na dwie grupy w których rywalizowały ze sobą. Nasza ekipa po meczach grupowych uplasowała się na drugim miejscu w tabeli (przegrywając minimalnie 0:1 z późniejszymi zwyciężczyniami z ZS nr.1 w Dębicy) i awansowała do małego finału w którym rozegrała mecz o trzecie miejsce z zawodniczkami ZS Brzostek wygrywając w stosunku 1:0
 Klasyfikacja końcowa:
1.ZS nr. 1 Dębica
2.RZSZ Pilzno
3.ZSE Dębica
4.ZS Brzostek
5.ZS nr. 4 Dębica
6.LO Dębica
7.II LO Dębica
8.ZS nr.2 Dębica (w)
Szkołę reprezentowały: Klaudia Królikowska 2RG, Gabriela Kot 2c, Natalia Sąsiadek 1g2, Klaudia Maduzia 2g1, Monika Wałęga 2g1, Gabriela Pytel 1g2, Sabina Bocheńska 1g2, Daria Skrzek 1a, Katarzyna Dobranowska 1a, Natalia Wojnarowska 1c, Natalia Kozioł 4f – Wojciech Szydło opiekun zespołu