Paczka dla polskich kombatantów na Kresach

By   7 maja 2014

W miesiącu kwietniu uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji charytatywnej

Rodacy Bohaterom – paczka dla polskich kombatantów na Kresach

W akcję zaangażowały się następujące klasy: 1a, 1b, 1c, 1g1, 1g2,1r, 2b, 2r, 2rg, 2g1, 2g2, 3c, 3g, 3r, 3rf, 4g1,4f, które do gabinetu pedagoga przynosiły żywność, środki czystości oraz ręcznie wykonane kartki świąteczne.

Przedstawiciele Stowarzyszenia „Razem dla Kresów” w dniu 18 kwietnia odebrali przygotowane paczki i zawieźli do Przemyśla. W wyniku akcji przeprowadzonej w 4 miastach województwa podkarpackiego: w Dębicy, Łańcucie, Przeworsku i Przemyślu  przygotowano 102 paczki o łącznej wadze 948 kg, które zostaną dostarczone Polakom na Kresach.

Pedagog szkolny dziękuje panu Wojciechowi Szerszeniowi, uczniom klasy 3c Edycie Lesiak, Paulinie Gruszce, Paulinie Jadynak,  Katarzynie Lewińskiej, Anecie Seterze, Karolinie Siarkowskiej, Justynie Kurc, Kindze Kępie, Dawidowi Jurczykowi oraz wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w tę akcję.