Daily Archives: 3 grudnia 2023

Szymon Capanda finalistą IX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich

Szymon Capanda uczeń klasy 4A technik ekonomista został finalistą IX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich. Zawody centralne odbędą się 14-15 grudnia 2023 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Świdnicy.

Szymon Capanda

W zawodach okręgowych, które odbyły się 16  listopada 2023 r. w Mielcu, naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Szymon Capanda z klasy 4a technik ekonomista, Paweł Pyziński, Natalia Jarząb, Katrzyna Derlęga i Paweł Pragłowski z klasy 4bg technik rachunkowości.

 

OWiUM2023

 

Wraz z uczniami naszej szkoły rywalizowała młodzież z regionu południowo-wschodniej Polski z  ZSE w Brzozowie, ZS nr 3 w Łańcucie, ZSE w Mielcu, ZSE w Rzeszowie oraz ZS nr 2 w Tarnobrzegu.

OWiUM2023a

 

Program Olimpiady obejmuje wiedzę i umiejętności w zakresie problematyki ogólnej dotyczącej dwóch dziedzin: ekonomia i rachunkowość oraz tematu wiodącego. Temat wiodący IX Olimpiady WiUM brzmi: „Ekonomiczne i społeczne aspekty zrównoważonego rozwoju w Polsce”.

 

Organizatorem Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Menedżerskich jest Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych w Bydgoszczy.

 

Szymonowi życzymy powodzenia podczas zawodów centralnych!

 

Opiekunem merytorycznym uczniów jest Pani Małgorzata Szyszka- nauczycielka przedmiotów ekonomicznych.