Daily Archives: 26 maja 2019

MŁODE TALENTY PODBIJAJĄ SERCA JURORÓW!

III Powiatowy Konkurs Językowo-Plastyczny pod hasłem „Zdrowy Styl Życia – Mój Własny Wybór” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum rozstrzygnięty!

W konkursie wzięło udział 20 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów z całego powiatu. Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie talentów językowych i plastycznych uczniów, a także zachęcanie do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Zadaniem uczniów było przygotowanie w języku angielskim komiksu lub historyjki obrazkowej związanej ze zdrowym trybem życia. Głównymi sponsorami nagród dla uczestników naszego konkursu są:

  • Urząd Miasta Dębica
  • Urząd Gminy Dębica
  • Stowarzyszenie “Przyjaciół Ekonomika”

21 maja 2019 r. komisja w składzie p. Sylwia Kopeć, p. Katarzyna Hajduk, p. Marcelina Zielińska, p. Marta Cabaj wyłoniła zwycięzców konkursu:

I miejsce: 

1

II miejsce:  

2

 

III miejsce:  

3

 

- wyróżnienie I :

wyr1

 

- wyróżnienie II (za formę plastyczną):

wyr2

 

- wyróżnienie III (za język):

wyr3

 

Wszystkie prace wezmą udział w konkursie na największą liczbę polubień na profilu Facebookowym Zespołu Szkół Ekonomicznych i zawalczą o nagrodę publiczności. Zachęcamy do lajkowania!

 

Uroczyste rozdanie nagród połączone z warsztatami dla uczestników odbędzie się 05.06.2019r o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy, ul. Ogrodowa 20. Zapraszamy wszystkich uczestników konkursu po odbiór nagród oraz dyplomów.

Prosimy każdego z uczestników o pobranie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych i przyniesienie jej w dniu rozdania nagród.

 Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych <– kliknij, aby pobrać

Klauzula informacyjna <– kliknij, aby pobrać

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach konkursu!