Daily Archives: 17 kwietnia 2018

SUKCES KLAUDII KOBAK

SUKCES 

KLAUDII KOBAK 

W XIII POWIATOWYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

 

Po raz trzynasty odbył się w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych pod hasłem „Zdrowy Styl Życia”. Organizatorami były  pani Agata Wolak oraz pani Marta Cabaj.

Konkurs, który był objęty honorowym patronatem przez Starostę Powiatu Dębickiego pana Andrzeja Regułę, cieszył się ogromnym powodzeniem. 23 uczestników z pięciu szkół ponadgimnazjalnych musiało wykazać się nie tylko znajomością gramatyki i słownictwa z zakresu profilaktyki prozdrowotnej, ale również umiejętnością czytania i słuchania ze zrozumieniem oraz wiedza dotyczącą krajów anglojęzycznych.

13 edycja konkursu okazała się bardzo szczęśliwa dla Ekonomika. Klaudia Kobak (z klasy 3A) zdobyła I miejsce. Drugie miejsce zajęła Patrycja Gajda z I LO , zaś miejsce III przyznano Idze Skwirut  również z I LO.

ZSE reprezentowali również uczniowie: Patrycja Czapla (3R) – V miejsce, Adrian Zuba (3G2) – V miejsce,  Iwona Niemiec (3A) – VIII miejsce oraz  Jakub Godek (4R) – XI miejsce.

Nagrody dla wszystkich uczestników ufundowało Starostwo Powiatowe w Dębicy  oraz Stowarzyszenie „Przyjaciół Ekonomika”.

Konkurs (2) Konkurs (4) Konkurs (6) Konkurs (7) Konkurs (11) Konkurs (19) Konkurs (20)