Daily Archives: 3 lutego 2016

Z okazji zbliżających się Walentynek…

testWzorem lat poprzednich z okazji zbliżających się Walentynek, obchodzonych 14 lutego zachęcamy przede wszystkim osoby młode, pełnoletnie do wykonania testu w kierunku HIV.

Na co dzień troszczymy się o zdrowie zarówno swoje własne jak i naszego Walentego lub naszej Walentynki. Dlaczego więc nie wykonać testu w kierunku HIV ? Nie powinien być to test wierności partnera czy partnerki, ale standardowy element budowania poczucia bezpieczeństwa w związku. Jednym z elementów walentynek jest wzajemne wręczanie sobie upominków.

Z myślą o tym można wykorzystać elektroniczną pocztówkę z krótką informacją o testowaniu, którą można wysłać wybranej osobie. Wystarczy jedynie wpisać życzenia i adresata w wersji edytowanej kartki, a następnie dołączyć ją do wiadomości e-mail ( kartka w załączeniu) –> kliknij, aby wyświetlić

Punkt Konsultacyjno-Diagnostyczny przy Przychodni Akademickiej

ul. Podkarpacka 1
35-082 Rzeszów
tel. 513-652-351 (w pon. i wt w godz. 10.00 – 14.00)

Godziny otwarcia:
sobota 11.30 – 16.00

http://stowarzyszeniejedenswiat.org/testy-na-hiv-w-rzeszowie/

Uwagi dotyczące otwarcia Punktu w 2016 roku:
– w dniach 26 marca, 30 kwietnia, 28 maja, 13 sierpnia, 29 października i 12 listopada 2016 roku Punkt będzie nieczynny.

Uwaga! W celu zachowania wysokiej jakości poradnictwa ostatni pacjent przyjmowany jest 30 minut przed zamknięciem Punktu.

Punkt konsultacyjno-diagnostyczny prowadzony jest przez Stowarzyszenie „Jeden Świat”.

email: pkd.rzeszow@gmail.com