Daily Archives: 16 listopada 2015

„Zasłużona dla Miasta Dębicy”

Profesor Wirginia Lis „Zasłużona dla Miasta Dębicy”

Podczas wieczornej części tegorocznych Obchodów Narodowego Święta Niepodległości w DK „MORS”  Burmistrz Miasta Dębicy Pan Mariusz Szewczyk i Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Szczepan Mroczek wręczyli  odznaczenia „Zasłużony dla Miasta Dębicy”. Jedną z trzech odznaczonych osób została nasza długoletnia nauczycielka języka polskiego – Pani  Wirginia Lis. W laudacji przedstawione zostały ponadprzeciętne zasługi Pani profesor w dziedzinie pracy oświatowej, kulturalnej i społecznej na rzecz naszej szkoły, miasta, powiatu i województwa. Przyłączamy się do gratulacji, życząc dalszych sukcesów w pracy społecznej.

Dyrekcja, grono pedagogiczne, uczniowie i rodzice ZSE

DSCF2723 DSCF2721 DSCF2717 DSCF2737 DSCF2808 DSCF2809 DSCF2810 DSCF2811

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY NA SPORTOWO

Z okazji Dnia Patrona Szkoły w dniu 27 października 2015 r. nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla młodzieży turniej piłki siatkowej o Puchar Dyrektora ZSE.

W turnieju wystąpiły reprezentacje mieszane z klas II, III i IV. Rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”. Poszczególne mecze były bardzo zacięte, a w spotkaniach o zwycięstwie musiał decydować tie- break.

W całym turnieju udział wzięło 38 uczniów, którzy do zawodów podeszli z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem. Głównym celem przeprowadzonej imprezy była dobra zabawa oraz krzewienie aktywności fizycznej wśród młodzieży.

Zawody zakończyły się zwycięstwem drużyny klas III. Impreza mogła być przeprowadzona dzięki zaangażowaniu  i pracy nauczycieli wychowania fizycznego: pani Doroty Rustyn- Ługowskiej, pani Beaty Gordon oraz pana Wojciecha Szydło.